POZVANKA NA SOBOTU A NEDĚLI

Nejdříve muži zajíždí v sobotu 20.10. na horkou půdu Baníku Žacléř, kde ještě na podzim nikdo nebodoval,  tak třeba budeme první kdo je obere o první body doma :)

Baník Žacléř je kvalitní tým, kterého tipujeme na jasného vítěze soutěže, aspoň jeho výsledky mluví za vše.

1.místo Baník Žacléř, 10 výher, žádná remíza, žádná prohra, skóre 60:6, to znamená přes 6 branek na zápas.

Nejlepším střelcem je u nich Roman Kovačík s 16 zásahy.

Pak Ondraško Patrik a Těžký Josef s 9. Očividně jim pracuje i dobře obrana v čele s brankářem Volhejnem Davidem.

,,Ale i muži mají své dny "  :)

Náš tým jak jsme již psali v předešlém článku omladil a parta se stmelila, je jen na každém jak přistoupí k zápasu, každopádně jim držme pěsti a snad lídra překvapí  ;)

Tak na ně myslete v sobotu hrají v Žacléři od 15:30 hod.

A v neděli jdou do boje obě přípravky, nejdříve mladší přípravka přivítá doma od 9h. Úpici se kterou svede 2 zápasy a pak od14h. zajíždí starší přípravka do Horňáku, kde se utká s domácíma dívkama MFK TRUTNOV a pak ještě s LÁNOVÉM.