VÍKEND ODSTARTOVALI MUŽI TĚSNOU PROHROU NA HŘIŠTI LÍDRA TABULKY

V sobotu 20.10. naše parta mužů vyrazila na horkou půdu k lídrovi tabulky Baník Žacléř, soupeř ještě ani jednou neokusil chuť porážky a tak my mohli jen soupeře překvapit,  což se nám docela podařilo.

Věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého a bude to jen o našem nasazení.

Rozhodně jsme v Žacléři nehráli druhé housle.

Podržel nás brankář Karel Kiss a je jen škoda, že jsme nepřidali my nějakou branku,  bohužel soupeř zmařil, že by jsme z jeho hřiště odvezli aspoň nějaký bod.

Baník Žacléř A - Sokol Vítězná 2:1 (1:1). Branky: Brožek, Šimočko – Andrle. Rozhodčí: Nývlt. ŽK: 1:7. Diváků: 118.

Utkání bylo velmi bojovné a vypjaté. Baník po dlouhé době narazil na kvalitního soupeře. V první půli měl sice herní převahu, ale na rozdíl od předchozích utkání tentokrát šance neproměňoval. A když hosté dokázali před pauzou vyrovnat, bylo zaděláno na pořádné drama. Bohužel ve druhé půli bylo místo fotbalu k vidění mnoho osobních soubojů a rozhodčí Nývlt začal žlutými kartami dohánět to, co v prvním poločase pouze sliboval. Na nečistou hru hostů doplatili dva domácí borci zraněním. Naději na bodový zisk držel gólman Vítězné několika výbornými zákroky.  Výhru Baníku trefil dvacet minut před koncem po rohovém kopu Lukáš Šimočko. Vítězná neodehrála špatné utkání, body však zůstávají v Žacléři a i po jedenáctém kole je Baník bez ztráty v čele tabulky.

Škoda,  ale pozitivem je, že dokážeme na tak horké půdě vzdorovat takovému soupeři.

Může čekají poslední 2.zápasy,  27.10. v sobotu přivítáme naposledy na podzim na našem hřišti tým Janský Lázní, druhý den 28.10. v neděli mají všichni brigádu a k poslednímu zápasu podzima zajedou do Volanova v sobotu 3.11.

Po posledním zápase opět proběhne rozlučka s podzimem.

TOČÍME: KRAKONOŠE 12* A KOZLA 11*